Produktów w koszyku: {{info.Ilosc}}

Płatność

Płatność

Gotówka w siedzibie firmy (w przypadku odbioru osobistego)

Za zamówione produkty w sklepie możesz zapłacić gotówką przy odbiorze towaru w siedzibie naszej firmy – ul. Zagnańska 149 C, Kielce (w godz. 8.00. – 16.30.)

Gotówka przy odbiorze (za pobraniem)

Za zamówione produkty w sklepie możesz zapłacić w momencie jej otrzymania przez kuriera.

W przypadku wysyłki za pobraniem całkowity koszt zamówienia składa się z wartości zamówionych produktów oraz kosztu transportu, powiększonego o koszt pobrania.

Przelew bankowy

Wybierając tę formę płatności, Twoje zamówienie zostanie skompletowane i wysłane do Ciebie niezwłocznie po stwierdzeniu wpływu należności na nasze konto. Należy wpłacić całkowitą wartość zamówienia na numer konta bankowego, który jest podany w momencie składania zamówienia.

Należności za zamówienia prosimy przelewać następujące konto:

mBank (dawny MULTIBANK - BRE Bank SA)

84 1140 2017 0000 4902 0516 4530

Szybki przelew (Transferuj.pl)

Płatność odbywa się za pośrednictwem serwisu Transferuj.pl.
Transakcje obsługiwane przez Transferuj.pl zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji.

Przedpłata na podstawie faktury proforma

W przypadku tej formy płatności, prosimy o przesłanie na adres sklep@sensormarket.pl danych do wystawienia faktury proforma. A następnie zapłatę na podstawie wystawionej przez nas faktury. Wysyłka towaru odbywa się niezwłocznie po stwierdzeniu wpływu należności na nasze konto.